Atsauksmes Detoxic

 • Anastasija
  Man bieži sāpēja kuņģis, un bija problēmas ar krēslu. Es gāju pie speciālista, pēc analīžu nodošanas atklājās, ka man ir parazīti. Iespējams, sakarā ar suņiem, kas dzīvo mājās. Izārstēt nepatīkami simptomi ir palīdzējis . Tikai kapsula, tās jālieto katru dienu. Pēc nedēļas es atkal aktīvi skraidīja no rītiem. Bet pēc mēneša analīzes apstiprināja, ka helminti nav.
  Detoxic
 • Roberts
  Konfrontēts ar tārpiem pirmo reizi. Es nevarēju saprast, kā viņi varētu tikt. Pārdomājot, es sapratu, ka inficēšanās ar tām, nokošana neapstrādātas dārzeņiem un netīriem augļiem. Es zaudēju 8 kg īsā laika periodā. Mani mocīja pastāvīgs nespēks un galvassāpes. Pēc tam devās uz slimnīcu, bet izrakstītās zāles nepalīdzēja atbrīvoties no tārpiem. Es redzēju reklāmu Detoxic internetā. Nolēmu izmēģināt, tāpēc, ka veselība ir kļuvusi sliktāka. Galu galā, pēc mēneša, pēc pieteikuma parazīti pazuda.
  Detoxic
 • Emīlija
  Mans bērns inficējies bērnudārzā. Ārsti ir nozīmējuši pretparazītu preparātus. Bet dēls nevarētu to dzert, viņa pastāvīgi tore no šiem medikamentiem. Tie bija neizturami rūgta. Draudzene ieteica tā viņiem sava bērna laboju. Pasūtīju zāles ir uz vietas. Sāku dzert bērnu. Viņam ir slikta gaumes nav, un vemšanas dēlam nebija. Desmit dienu laikā nodod analīzes, olas cērmēm nav atrasts.
  Detoxic
 • Ralfs
  Detoxic darbojas, izdzen parazītus. Man tā ļoti palīdzēja man atbrīvoties no Giardia. Pēc noņemtu šo organisms atjaunojas. Viena no viņa priekšrocībām ir atjaunot bojāto tārpiem audu. Man ļoti patīk šo produktu, jo tas ir droši, bez blakusparādībām.
  Detoxic
 • Elizabete
  Inficēšanās tārpi no kaķa. Viņš dažreiz aizbēg uz ielas. Kaut kur tika inficēti ar sevi, un man atnesa. Mēģināja ārstēt ar parastajām zālēm, ko izrakstījis ārsts, bet slikti to pārcieta. Atradu internetā preparāts Detoxic. Pasūtīju, iegriezums mēnesis. Zāles panes labi. Analīzes uzrādīja, ka esmu vesela.
  Detoxic
Vērtējums Detoxic
4
24